tel.: 608 779 912 PL / ENG / RU
dr Turowski

CHCESZ PRZESTAĆ
TRACIĆ WŁOSY?

Dążymy do perfekcji w zakresie
przeszczepu włosów

ZYSKUJESZ:

 • Tylko pewne rozwiązanie - Robot Artas
 • Pełen profesjonalizm
 • Dyskrecję
 • 100% gwarancji
  przeszczepionych włosów
UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

NASZE OSIĄGNIĘCIA

nasze osiągnięcia

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ KLINIKĘ PRZESZCZEPU WŁOSÓW
DR TUROWSKIEGO

 • Najbardziej wszechstronne i doświadczone centrum przeszczepu włosów metodą FUE - Artas w Europie
 • Jesteśmy pierwszym ośrodkiem oferującym przeszczep włosów z wykorzystaniem robota ARTAS®
 • Możemy zaproponować najmniej inwazyjną procedurę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb
 • Z powodzeniem możemy zakryć blizny powstałe w okolicy dawczej
 • Leczymy nie tylko łysienie klasyczne, ale również utratę włosów na skutek wypadków czy chemioterapii

 

 

 

drturowski

O DR TUROWSKIM

Grzegorz Turowski MD, PhD, FACS, dyrektor medyczny w Hair Restoration Center w Katowicach, posiada najwyższe amerykańskie kwalifikacje i należy do unikalnej grupy podwójnie certyfikowanych chirurgów plastycznych, specjalizujących się w małoinwazyjnych przeszczepach włosów metodą manualną FUE oraz metodą z wykorzystaniem robota ARTAS.

Doktor Turowski ukończył Akademię Medyczną w Łodzi, dodatkowo w czasie studiów odbył roczny staż w Niemczech. Dopełnieniem kariery medycznej był wyjazd do USA, gdzie ukończył ponad osiem lat specjalizacji chirurgicznej na najbardziej znanych i cenionych uniwersytetach: Yale oraz Harvard.

Czytaj więcej

Ponadto doktor Turowski posiada certyfikat American Board of Plastic Surgery i jest aktywnym członkiem International Society for Hair Restoration Society (ISHRS).

Doktor jest autorem wielu prac naukowych, wykładów i publikacji z dziedziny chirurgii plastycznej i uzyskał doktorat z chirurgii.

Pomimo tego, że nic nie zastąpi wyjątkowych umiejętności technicznych, dr Turowski uważa, że najlepszą opiekę medyczną można osiągnąć jedynie poprzez współpracę ze starannie wyselekcjonowanym i wysoko wykwalifikowanym personelem. To właśnie personel medyczny jest prawdziwym fundamentem katowickiej Kliniki dr Turowskiego.

Dr Turowski pozostaje na bieżąco ze wszystkimi nowościami w dziedzinie przeszczepu włosów, dzięki czemu stale rozwija swoje umiejętności jako chirurg.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów czeka na Ciebie!

Dzięki znakomicie dobranym pracownikom i najnowocześniejszej technologii – cuda się zdarzają!

PRAWDZIWI LUDZIE,
RZECZYWISTE REZULTATY

 

Transplantacja Włosów

Transplantacja włosów (inaczej przeszczep włosów) to zabieg wykorzystujący mieszki włosowe ze strefy dawczej znajdujące się głównie z tyłu głowy w celu transplantacji ich w te obszary, które uległy wyłysieniu. Wraz z pojawieniem się metody FUE, znacznemu zmniejszeniu uległy skutki uboczne towarzyszące zabiegowi przeszczepu włosów. Nie mamy więc do czynienia z dużymi, brzydkimi bliznami i długim czasem rekonwalescencji, tak jak miało to miejsce przy klasycznych metodach FUT. Metoda FUE zrewolucjonizowała tę dziedzinę chirurgii i stała się numerem jeden a nowe technologie automatyzujące tę metodę sprawiają, że pacjenci uzyskują niezmiernie dobre rezultaty. Przeszczepy włosów metodą FUE zostały jednak jeszcze bardziej usprawnione dzięki rozwojowi robotyki. Również i w tym przypadku dr Grzegorz Turowski stał się jednym z pierwszych specjalistów, wykorzystujących roboty do przeszczepu włosów.

Rewolucyjny robot
ARTAS®

Robot do przeszczepu włosów wykorzystuje specjalny system wspomagania i naprowadzania komputerowego, dzięki czemu mamy możliwość zwiększenia ilości i poprawienia jakości pobieranych mieszków włosowych.

Urządzenie składa się z ramienia robota, mechanicznej igły, układu przetwarzania obrazu i specjalnego interfejsu. Unikalny system nakłuwania pozwala na niezwykle precyzyjne pobieranie przeszczepów. Specjalne narzędzie oddziela je od otaczających tkanek dzięki czemu uszkodzenia są minimalizowane. Jest to jedna z najważniejszych przewag nad tradycyjnym systemem FUE, który posiada wyższe ryzyko uszkodzenia mieszków.

OPINIE
PACJENTÓW

WIĘCEJ WŁOSÓW.
WIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE

Umów się na konsultację

Zadzwoń do nas dziś:
608 779 912

MEDIA O NAS

 

TVN
TVN

TVN

logo tvn
TVN24

TVN24

logo tvn
TVP INFO

TVP INFO

logo tvpinfo

kodowanie strony internetowej: group4