HAIR
RESTORATION CLINIC

 

Jesteśmy najbardziej doświadczoną kliniką zajmującą się
transplantacją włosów małoinwazyjną metodą FUE - Artas.
Poznaj nasz zespół, osiągnięcia i kilniki.

 

 

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA

nasze osiągnięcia

 

Gregory Turowski
MD, PhD, FACS

Grzegorz Turowski MD, PhD, FACS, dyrektor medyczny w Hair Restoration Center jest jednym z niewielu podwójnie certyfikowanych chirurgów plastycznych, specjalizujących się w małoinwazyjnych przeszczepach włosów metodą FUE . Dr Turowski łączy swoje europejskie zaangażowanie z wiedzą i technikami zdobytymi w USA na prestiżowych uniwersytetach: Yale i Harvardzie.

Dr Turowski posiada certyfikat American Board of Plastic Surgery i jest aktywnym członkiem International Society for Hair Restoration Society (ISHRS).

Pomimo tego, że nic nie zastąpi wyjątkowych umiejętności technicznych, dr Turowski uważa, że najlepszą opiekę medyczną można osiągnąć jedynie poprzez współpracę ze starannie wyselekcjonowanym i wysoko wykwalifikowanym personelem. To właśnie personel medyczny jest prawdziwym fundamentem Kliniki dr Turowskiego.

Dr Turowski pozostaje na bieżąco ze wszystkimi nowościami w dziedzinie przeszczepu włosów, dzięki czemu stale rozwija swoje umiejętności jako chirurg.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów czeka na Ciebie!

Personel naszej kliniki stanowi nieocenioną pomoc dla dr Turowskiego.

Dzięki znakomicie dobranym pracownikom i najnowocześniejszej technologii – cuda się zdarzają!

drturowski

zespół klinki dr Turowskiego

ZESPÓŁ

Od kilku lat Klinika Turowski jest jedną z najlepszych klinik wykorzystujących metodę ARTAS – Robotic Hair Transplant w całych Stanach Zjednoczonych.

Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie w nowoczesnych technikach stosowanych przy przeszczepie włosów metodą FUE – ARTAS®

Nasza klinika na bieżąco śledzi i wykorzystuje najnowocześniejsze techniki z zakresu transplantacji włosów. W 2012 roku, jako pierwsza klinika w Środkowo – Zachodnich Stanach Zjednoczonych i jako 5 w kraju zaczęliśmy stosować zautomatyzowaną transplantację włosów z wykorzystaniem robota ARTAS®

Nasza klinika nie oferuje już przeszczepu włosów metodą FUT, ponieważ wierzymy że przyszłością transplantacji włosów jest metoda FUE – ARTAS.

 

Przedstawienie kliniki

 

 

 

Klinika Katowice

klinika katowice

 

 

Klinika Chicago

 

klinika chicago


kodowanie strony internetowej: group4