PRZESZCZEP WŁOSÓW METODĄ
FUE ARTAS

Przeszczep włosów to zabieg wykorzystujący mieszki włosowe ze strefy dawczej znajdujące się głównie z tyłu głowy w celu transplantacji ich w te obszary, które uległy wyłysieniu.

Wraz z pojawieniem się metody FUE- ARTAS, znacznemu zmniejszeniu uległy skutki uboczne towarzyszące zabiegowi przeszczepu włosów. Nie mamy więc do czynienia z dużymi, brzydkimi bliznami i długim czasem rekonwalescencji, tak jak miało to miejsce przy klasycznych metodach FUT. Metoda FUE zrewolucjonizowała tę dziedzinę chirurgii i stała się numerem jeden. Nowe technologie automatyzujące tę metodę sprawiają, że pacjenci uzyskują niezmiernie dobre rezultaty. ARTAS, jako jeden z pierwszych robotów na świecie trafił do kliniki dr Turowskiego. Nie dziwi więc fakt, że to dr Grzegorz Turowski i jego zespół są jednymi z najlepszych specjalistów wykorzystujących tę technologię w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Przeszczep włosów metodą FUE- ARTAS przy wykorzystaniu robota do przeszczepu włosów to skuteczne leczenie łysienia dzięki metodzie uzupełniania włosów.

„Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków oferujących przeszczep włosów z wykorzystaniem systemu ARTAS.”

 

REZULTATY WSZCZEPIANIA WŁOSÓW

 

 

Jaka jest główna przewaga metody FUE – ARTAS nad metodą STRIP?

  • szybsze leczenie, mniejszy dyskomfort podczas zabiegu i znacznie zredukowane skutki uboczne
  • w przypadku przeszczepu włosów metodą FUE, po zakończeniu leczenia (5 dni) pacjent może nosić bardzo krótkie fryzury bez obaw o widoczne blizny. W tym przypadku są one mikroskopijne i całkowicie niezauważalne
  • brak konieczności zakładania szwów
  • znacznie mniejszy obrzęk, dzięki któremu normalną aktywność fizyczną możemy podjąć już po 5 dniach
  • brak brzydkich, bolesnych blizn i zmiany czucia z tyłu głowy

 

Przebieg
zabiegu uzupełniania włosów

 

 

Zobacz galerię

 

 

Dodatkowe zabiegi

 

PORADA ENDOKRYNOLOGICZNA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 


kodowanie strony internetowej: group4