TECHNOLOGIA
 LASEROWA CAPILLUS

 

Terapia laserowa w technologii Capillus

Technologia laserowa Capillus jest poparta badaniami klinicznymi i stanowi obecnie najlepszą terapię zapobiegającą wypadaniu włosów. Laserowe leczenie włosów to rewolucyjna opcja dla tych, którzy cierpią na łysienie androgenowe oraz wypadanie włosów.

 

 

 

SKUTECZNA
 TERAPIA LASEROWA

 

Czapka Capillus jest bezpieczna w użytku. Została stworzona, aby pobudzać mieszki  włosowe do naturalnego wzrostu. Wystarczy założyć ją na 30 minut co drugi dzień, aby móc cieszyć się zdrowymi i pięknymi włosami. Laseroterapia stymuluje i pobudza komórki w mieszku włosowym, odnawiając je i powodując, że włosy stają się grubsze i zdrowsze. Terapia nie wymaga żadnego wysiłku pacjenta - dzięki czemu jest najczęściej wybieraną metodą terapii na całym świecie.

 

 

 

laserowe leczenie włosów

 

 

 

laseroterapia włosów

 

 

PRZENOŚNY
I NIEZAWODNY

 

Czapka Capillus jest zasilana przez akumulator litowo-jonowy, który jest wyposażony w klips umożliwiający przymocowanie go do paska. Zasilacz jest lekki i wygodny co pozwala  na poruszanie się podczas wykonywania codziennych czynności - podczas drogi do pracy, spaceru z psem, a nawet podczas przygotowywania kolacji, ponieważ czapka nie jest podłączona do prądu.

 

PRZENOŚNY
 I ŁATWY W UŻYCIU

 

Czapka Capillus została zaprojektowana tak, aby była łatwa w użyciu i nie zakłócała naszych codziennych obowiązków. Produkt jest łatwy do przechowywania. Dołączony do czapki lekki i wygodny pokrowiec umożliwia łatwiejsze przechowywanie oraz komfortowe podróżowanie. Zaleca się przechowywanie urządzenia wewnątrz obudowy ochronnej. Każdy zestaw zawiera uniwersalny adapter z 4  wymiennymi końcówkami, które umożliwiają podpięcie do gniazda prądu.

leczenie włósow

metoda leczenia włosó Capillus

SKUTECZNOŚĆ
UDOWODNIONA KLINICZNIE

 

Capillus® to najlepsza terapia o niskiej intensywności lasera (LLLT), która może być stosowana w domu. Laseroterapia Capillus jest zatwierdzona klinicznie. Badania przeprowadzone przez LLC pokazują, że terapia o niskiej intensywności lasera stosowana przez 17 tygodni użyciu czapki laserowej Capillus jest bezpieczną i skuteczną metodą leczenia łysienia androgenowego. Co więcej, badania kliniczne wykazały, że czapka laserowa Capillus zmniejszyła utratę włosów w 100% u uczestników badania. Uczestnicy zostali wybrani na podstawie oceny lekarzy, którzy wykluczyli choroby.

Badania kliniczne wykazały, że laser Capillus  skutkuje średnim wzrostem w wysokości 51% na linii czoła, z wynikami wzrostu włosa od 11% do 189% u uczestników w porównaniu do początku terapii sprzed 17 tygodni. Liczne próby kliniczne nie wykazały skutków ubocznych w wyniku leczenia laserowego. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda leczenia łysienia androgenowego (utrata włosów z powodów uwarunkowań genetycznych).

 

 

DLACZEGO WARTO

 

Terapia o niskiej intensywności lasera (LLLT) wpływa na zwiększenie metabolizmu komórkowego, poprawę naczyń krwionośnych oraz odżywienie skóry głowy. Rezultat: gęstsze oraz mocniejsze włosy.

 

 

LASEROWE LECZENIE WŁOSÓW
TO REWOLUCYJNA METODA,
KTÓRA POZWALA NA BEZPIECZNIEJSZE ORAZ
BARDZIEJ EFEKTOWNE LECZENIE

 

Z pomocą medycznie wspomaganej laserotechnologii mieszki włosowe są stymulowane, co powoduje wzrost gęstszych oraz grubszych włosów.  Poniżej przedstawiamy tylko kilka powodów, dlaczego czapki laserowe Capillus oraz kliniczne produkty do pielęgnacji włosów są ulubionymi produktami wśród pacjentów i specjalistów w leczeniu wypadania włosów.

 

 

LEPSZE OD LASEROWYCH
 GRZEBIENI

 

Dzięki Capillus leczenie wypadania włosów jest tak łatwe, jak noszenie naszej opatentowanej czapki laserowej umieszczonej pod twoją ulubioną czapką. Capillus jest przenośny, sterowany jest poprzez baterie i może być wykorzystywany w czasie terapii. Lekarze są zgodni: ta metoda leczenia jest łatwiejszy dla pacjentów do wykorzystywania w sposób rutynowy, dzięki czemu jest bardziej spójna i skuteczna.

 

 

PRZED I PO

 

efekty laserowego leczenia włosów

 

 

 

 

Dodatkowe zabiegi

 

PORADA ENDOKRYNOLOGICZNA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 


kodowanie strony internetowej: group4