infolinia: 608 779 912 PL / EN / RU
dr GREGORY Turowski

Perfekcja w zakresie przeszczepu włosów  • Przeszczepy włosów metodą FUE
  • Nowoczesny robot ARTAS 9x
  • Kompleksowe programy leczenia
  • Międzynarodowe doświadczenie
UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

Klinika

W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic specjalizujemy się w terapiach leczenia łysienia oraz przeszczepach włosów metodą FUE. Zabiegi przeprowadzamy manualnie lub za pomocą robota ARTAS. Metoda FUE – ARTAS to małoinwazyjna, najnowocześniejsza obecnie i zrobotyzowana technika przeszczepu włosów na świecie.

Dyrektorem medycznym naszej kliniki jest ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny – dr Gregory Turowski. Jako jeden z pierwszych na świecie zastosował robota ARTAS w swojej klinice w Chicago.

Korzystamy z nowoczesnego robota ARTAS 9x. Metoda FUE-ARTAS jest obecnie najnowocześniejszą zrobotyzowaną techniką przeszczepu włosów wykorzystywaną na świecie.

Nasza klinika, jako pierwsza w Polsce, została uhonorowana zaszczytnym tytułem “ARTAS Center of Clinical Excellence” przez firmę Restoration Robotics.

Artas certyfikat

CO NAS WYRÓŻNIA?

1
Światowej klasy autorytet w dziedzinie przeszczepu włosów – dr Gregory Turowski – i wyróżniający się wiedzą i doświadczeniem personel medyczny 
2
Wykorzystanie po raz pierwszy w Polsce robota ARTAS do przeszczepu włosów 
3
Liczba przeprowadzonych rocznie przeszczepów włosów plasująca nas wśród najlepszych ośrodków wykorzystujących ARTAS 9x system na świecie
4
Międzynarodowe know how, nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny
5
Specjalistyczne ośrodki transplantacji włosów w Katowicach, Chicago i Warszawie

 

EFEKTY U NASZYCH PACJENTÓW

Nadmierne wypadanie włosów to Twój problem?
Omów go z naszym specjalistą!


UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ >>

 

 

przeszczep włosów Turowski

DR GREGORY TUROWSKI
MD, Ph.D., FACS

Założycielem i dyrektorem medycznym DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic jest Gregory Turowski - ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny, prowadzący swą praktykę w Chicago i Katowicach.

Dr Turowski jest certyfikowanym chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w transplantacji włosów metodą manualną FUE oraz FUE-ARTAS.  Należy do elitarnej grupy chirurgów plastycznych posiadających dyplomy ukończenia dwóch prestiżowych uczelni Yale i Harvard.

Jest członkiem International Society for Hair Restoration Surgery (ISHRS), Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgii Estetycznej oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plasytków. Dr Turowski, jako jeden z nielicznych chirurgów, został wybrany do elitarnego kręgu lekarzy włączonych do poradnika “Best Doctors Chicago Metropolitan Area” i krajowego poradnika “USA Top Surgeons”.

 

 

Yale
YAcademy of Master Surgeon
American Plastic Surgeon
Member of The American Society
The Ivy League
Harvard

PROBLEM ŁYSIENIA

Nadmierne wypadanie włosów to powszechny dziś problem, który dotyka ludzi w różnym wieku. 60% mężczyzn zaczyna tracić włosy po 35 roku życia. Po 50 roku życia ponad 85% mężczyzn ma znacząco cieńsze i przerzedzone włosy.

Wśród przyczyn powodujących utratę włosów są m.in. uwarunkowania genetyczne, zaburzenia hormonalne oraz wiek. Ponadto proces łysienia może być spowodowany zażywanymi lekami, stresem, chorobami tarczycy oraz infekcjami skóry.

Chociaż utrata włosów wydaje się problemem typowo męskim, to zmaga się z nim także wiele kobiet. Szacuje się, że co 3 kobieta boryka się z problemem łysienia lub przerzedzenia włosów. U pań, które przeszły menopauzę problem dotyczy już 75% z nich.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>


PRZESZCZEP METODĄ FUE

W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic wszystkie zabiegi przeszczepu włosów przeprowadzamy małoinwazyjną metodą FUE (Follicular Unit Extraction). Polega ona na serii nakłuć i przeszczepianiu pojedynczych zespołów mieszkowych (graftów). Ten sposób ma dwie wielkie zalety - nie pozostawia żadnych blizn na skórze i jest praktycznie bezbolesny.

W naszej klinice przeszczepy włosów przeprowadzamy metodą FUE manualną i za pomocą robota ARTAS. Jesteśmy pierwszym ośrodkiem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która wdrożyła technologię ARTAS Robotic Hair Transplant.

FUE-ARTAS to najnowocześniejsza, zrobotyzowana technika przeszczepu włosów, wykorzystywana obecnie na świecie.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>


 

 

przeszczep włosów ARTAS

Innowacyjny
robot ARTAS

ARTAS to urządzenie do transplantacji włosów, które stworzyli inżynierowie z amerykańskiego Restoration Robotics. To jedyne na świecie urządzenie, które samodzielnie, milimetr po milimetrze pobiera ze skóry głowy pojedyncze zespoły mieszkowe i przygotowuje miejsca do ich wszczepienia.

ARTAS wykonuje zabieg przeszczepu włosów z wielką precyzją i nieporównywalnie szybciej, niż w powszechnie stosowanych metodach manualnych. W ciągu godziny może pobrać ponad 1000 mieszków włosowych i przygotować 2000 miejsc do przeszczepu.

ARTAS automatycznie pobiera grafty do przeszczepu oraz wykonuje nacięcia w skórze, tworząc miejsca dla mieszków włosowych. ARTAS potrafi wyselekcjonować najlepszej jakości zespoły mieszków włosowych nie uszkadzając ich.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Zauważyłeś, że linia Twoich włosów znacząco się cofnęła?
Czas pomyśleć nad trwałym rozwiązaniem tego problemu!


UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ >>

OPINIE PACJENTÓW

Jedyną skuteczną metodą odzyskania włosów jest ich przeszczep!
Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami.


UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ >>

MEDIA O NAS

 

TVN
TVN

TVN

logo tvn
TVN24

TVN24

logo tvn
TVP INFO

TVP INFO

logo tvpinfo

TVN

TVN

TVN 24

TVN24

TVP INFO

TVP INFO