DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic

 

 

 

O NAS

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nadmiernego wypadania włosów metodą FUE. Przeszczepy włosów wykonywane są manualnie oraz za pomocą robota ARTAS.

Pacjentami kliniki są zarówno mężczyzni, jak i kobiety, zmagający się z łysieniem, po przeszczepach skóry głowy, z oparzeniami i bliznami na głowie oraz po chemioterapii. Metoda FUE została już udoskonalona do tego stopnia, że każdy może się jej poddać.

Metoda FUE-ARTAS to małoinwazyjna, najnowocześniejsza zrobotyzowana technika przeszczepu włosów. Urządzenie automatycznie pobiera grafty i wykonuje nacięcia skórne, tworząc miejsca dla przeszczepianych mieszków włosowych. 

Ten sposób ma dwie wielkie zalety. Nie pozostawia żadnych blizn na skórze i jest praktycznie bezbolesny. Co ważne, robot ARTAS potrafi precyzyjnie wyselekcjonować najlepszej jakości zespoły mieszków włosowych, nie uszkadzając ich.

Kliniki dr Turowskiego zlokalizowane są w Chicago, Katowicach i Warszawie.

 

 

UZNANI SPECJALIŚCI

 

Gregory Turowski, MD, Ph.D., FACS - Amerykanin polskiego pochodzenia, światowej klasy chirurg plastyczny, jeden z niewielu posiadających dyplomy ukończenia dwóch prestiżowych uczelni: Yale i Harvard. Specjlizuje się w operacjach plastycznych i małoinwazyjnych przeszczepach włosów metodą FUE. 

Dr Turowski jest uznawany za pioniera w zakresie robotycznego przeszczepiania włosów. Już od 2011 roku w swojej klinice w Chicago wykorzystuje robota ARTAS. Z zabiegów skorzystało do tej pory już kilka tysięcy pacjentów, co czyni kliniki Dr Turowskiego jednymi z najbardziej doświadczonych w tym zakresie ośrodków na świecie. 

przeszczep włosów Turowski
przeszczep włosów Katowice

Dr Gregory Turowski posiada certyfikat American Board of Plastic Surgery i jest aktywnym członkiem International Society for Hair Restoration Society (ISHRS). Jako jeden z niewielu chirurgów należy elitarnej grupy “Best Doctors Chicago Metropolitan Area” i “USA Top Surgeons”.

Autorytet i wyjątkowe umiejętności praktyczne dr Turowskiego w połączeniu z kwalifikacjami zespołu specjalistów sprawiają, że rośnie grono osób decydujących się na przeszczep w jego klinikach. To właśnie personel medyczny stanowi prawdziwy ich fundament i kluczowy czynnik sukcesu DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic.

 

Jedyną skuteczną metodą odzyskania włosów jest ich przeszczep!
Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami.

 

 UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ >> 

 

 

TAK PRACUJEMY