MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

 

Najważniejsza część włosa – cebulka, osadzona jest kilka milimetrów pod skórą. To z niej cebulki czerpią składniki odżywcze potrzebne do wzrostu mocnych włosów. Większość dostępnych na rynku preparatów i kosmetyków do pielęgnacji włosów działa tylko powierzchownie.

 

Mezoterapia igłowa skóry głowy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych i hamujących wypadanie włosów, jednocześnie stymulujących wzrost nowych włosów.

 

Zabieg polega na iniekcji koktajli odżywczo – leczniczych bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Aby rezultaty mezoterapii były widoczne i trwałe, zaleca się serię 3-5 zabiegów co 2-3 tygodnie.

WSKAZANIA

  • Słabe, cienkie włosy
  • Nadmierne wypadanie włosów
  • Wszystkie typy łysienia

 EFEKTY

  • Regeneracja i poprawa jakości włosów
  • Mocniejsze, bardziej nawilżone i lśniące włosy
  • Zahamowanie wypadania włosów
  • Pobudzenie odrostu nowych włosów

 

Najlepsze efekty dają zabiegi autologiczne

 

 

MEZOTERAPIA
OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym polega na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatem z płytek krwi. Źródłem osocza bogatopłytkowego jest krew pacjenta. To jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Nie wiążę się z ryzykiem reakcji uczuleniowych. Dzięki wysokiej zawartości w osoczu bogatopłytkowym substancji stymulujących procesy naprawsze skóry zabieg jest bardzo skuteczny.Dla najlepszych efektów wskazane jest wykonanie serii 3 zabiegów co 2 miesiące. Czas trwania terapii dostosowywany jest indywidualnie do skali problemu.  

 

 

MEZOTERAPIA 
KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Komórki macierzyste działają regenerująco - odbudowująco na skórę głowy. Mają zdolność rekonstrukcji i stymulacji mieszków włosowych.Komórki macierzyste stymulują powstawanie nowych naczyń krwionośnych, wpływają na poprawę krążenia i ukrwienia skóry. Komórki macierzyste pozyskiwane są z krwi pacjenta w zaawansowanym procesie separacji.

Mezoterapia komórkami macierzystymi wykonywana jest jednorazowo, a rezultaty utrzymują się przez co najmniej kilka lat. 

 

Nadmierne wypadanie włosów to Twój problem?
Omów go z naszym specjalistą!

 

 UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ >>