PRZESZCZEP WŁOSÓW FUE - ARTAS 9x

 

Przeszczep włosów FUE - ARTAS 9x to przełom, a zarazem najnowocześniejsza na świecie metoda transplantacji włosów. Mogą się jej poddać zarówno mężczyźni, jak i kobiety z różnymi typami łysienia. Dotyczy to również osób po przeszczepach skóry głowy, z bliznami pooperacyjnymi, czy po radioterapii.

Działanie robota opiera się na algorytmie ARTAS Artificial Intelligence. System automatycznie identyfikuje i wybiera najlepszej jakości zespoły mieszków włosowych do przeszczepu. Jednocześnie chroni je przed naruszeniem ich naturalnej struktury. To jedyna obecnie metoda, która nie uszkadza mieszków włosowych przy pobraniu.

W drugim etapie procedury robot ARTAS 9x wykonuje serię nakłuć w obszarze biorczym. Jego praca sterowana jest komputerowo przez lekarza. Kontrolowane są parametry przeszczepu tj.: odstępy między jednostkami mieszkowymi, właściwy kąt i głębokość nakłuć. 

Zespół dr Turowskiego, jako jeden z pierwszych na świecie, wykonał przeszczep włosów za pomocą robota ARTAS. To właśnie jego kliniki są wiodącymi i uznanymi ośrodkami wykorzystującymi tę technologię w Stanach Zjednoczonych i w Europie. 

1
Brak szwów, blizn liniowych i zmian czucia z tyłu głowy
2
Identyfikacja i selekcja najlepszej jakości mieszków włosowych
3
Brak ryzyka uszkodzeń mieszków włosowych i lepszy wzrost włosa
4
Odwzorowanie naturalnej linii włosów i równomierne ich rozmieszczenie 
5
Niezmienna jakość pracy robota i precyzja w ekstrakcji włosów 
6
Wyeliminowanie czynnika ludzkiego zmęczenia
7
Skrócenie czasu trwania zabiegu i większy komfort pacjenta
8
Naturalny efekt i szybki powrót do codziennych czynności

przebieg zabiegu przeszczepu włosów

 

Zauważyłeś, że linia Twoich włosów znacząco się cofnęła?
Czas pomyśleć nad trwałym rozwiązaniem tego problemu!

 

 UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ >> 

 

FAZY ZABIEGU

 

przebieg zabiegu przeszczep włosów Katowice

 

1
Konsultacja lekarska, przygotowanie obszaru dawczego (golenie, znieczulenie).  
2
ARTAS 9x, pod nadzorem lekarza, skanuje milimetr po milimetrze głowę Pacjenta i pobiera pojedyncze mieszki włosowe.
3
Technik sterujący ramieniem robota ARTAS 9x definiuje przebieg linii włosów i obszar, do którego implantowane będą mieszki włosowe.
4
ARTAS 9x przygotowuje miejsca do wszczepień i wykonuje serię nakłuć.
5
Zespół techników implantuje wyselekcjonowane mieszki włosowe za pomocą pęsety w obszar biorczy.

 

 

 

EFEKTY

 

Przeszczep metodą FUE-ARTAS to metoda małoinwazyjna, nie wymagająca zakładania szwów. Nie pozostawia nieestetycznych blizn z tyłu głowy. Nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją.

Skóra głowy goi się szybko, bo zaledwie w ciągu 2-3 dni. Dzięki temu Pacjent może szybko wrócić do pracy i docelowo nosić każdą fryzurę. Aby uzyskać jak nalepsze rezultaty należy stosować się do zaleceń przed- i pozabiegowych lekarza.

W krótkim okresie po przeszczenie w skórze głowy pozostają jedynie cebulki włosowe. Włos właściwy wypada. Musi minąć przynajmniej 6 miesięcy, aby włosy zaczęły ponownie odrastać. Pełne efekty widoczne są po roku.

Włosy po przeszczepie wyglądają i układają się naturalnie. Można je normalnie czesać, ścinać, a nawet farbować. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i zaczekać, by móc znów cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami.

 

 

 

Jedyną skuteczną metodą odzyskania włosów jest ich przeszczep!
Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami.

 

 UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ >>